Follow us:
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Slideshare
Our Location
Contact us: phone +371 29 162 784 | e-mail: info@dss.lv

Par

Uzņēmums Data Security Solutions ir pieredzējis kiberdrošības sistēmas integrators Baltijas IT drošības tirgū. Dibināts 2010. gadā un kvalificētu speciālistu vadīts, DSS palīdz organizācijām aizsargāt kritisko biznesa informāciju gan no iekšējiem, gan ārējiem riskiem un apdraudējumiem. Galvenās DSS vērtības ir precizitāte, atbildība un godīgums. Uz šīm vērtībām tiek balstīta sadarbība ar saviem klientiem, biznesa partneriem, pārstāvētajām tehnoloģijām un pašu darbiniekiem. Uzņēmums piedāvā pasaules tirgū vadošas programmatūru un aparatūru risinājumus kopā ar pilnu šiem risinājumiem saistīto pakalpojumu klāstu (IT konsultācijas, IT drošības auditi, risinājumu izvēle un novērtēšana atbilstoši klienta prasībām, risinājumu ieviešana un tehniskais atbalsts, balstoties uz ISO/IEC 2700* standartiem). DSS komandai ir daudzu gadu pieredze sadarbojoties ar īpaši izvēlētiem top drošības pārdevējiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Misija

Uzņēmuma misija ir sekmēt Baltijas valstu reģiona izveidošanos par aizsargātu un drošu vidi biznesam, tā iespējami efektīvākai attīstībai.

Vīzija

Data Security Solutions vīzija ir kļūt par Baltijas valstīs strādājošo uzņēmēju uzticamāko partneri datu drošības jautājumos.

Komanda

Jebkura uzņēmuma sekmīgas darbības pamats ir cilvēki, komanda, un tās pieredze un zināšanas. Data Security Solutions var lepoties ar augsti kvalificētu Latvijas un Baltijas tirgū atpazīstamu un pieredzi guvušu speciālistu komandu, kuras pamatvērtības pret klientiem un sadarbības partneriem ir precizitāte, godīgums un konfidencialitāte. Data Security Solutions komanda tic, ka datu aizsardzība ir fundamentāls jebkura biznesa, jebkuras valsts attīstības pamats.

Zināšanas

DSS tehnisko ekspertu lielais pārdošanas un pirms-pārdošanas sertifikātu skaits liecina par mūsu komandas plašajām zināšanām. Sertificēšanās laikā iegūtās zināšanas ir pierādītas vairākos starptautisku uzņēmumu IT drošības projektos.

Organizācijas

Pasākumi

DSS ir 2010. gadā uzsāktās internacionālas kiberdrošības konferences un izstādes IT profesionāļiem “DSS ITSEC” un 2014. gadā uzsāktā pirmā un lielākā Datu drošības un VDAR foruma “Digitālā Ēra” organizators. DSS gada laikā organizē vairākus klientu pasākumus un piedalās citos kiberdrošības industrijas pasākumos.